Zostań autorką książki dla kobiet – opowiedz swoją historię!

Napisanie książki, opowiadającej o Twoich doświadczeniach, może być sposobem autoterapii. Rozliczenie się z przeszłością na łamach książki, opisanie perypetii, które przydarzyły się na Twojej drodze życiowej lub przedstawienie swoich marzeń to idealny pomysł na książkę, którą mogłyby przeczytać inne kobiety. Podziel się sobą z innymi!

W życiu każdej kobiety przeplatają się dni smutków oraz radości. Życie jest nieprzewidywalne, a każda z nas dźwiga ze sobą bagaż najróżniejszych przygód i doświadczeń. Nie chowaj swojej historii za zamkniętymi drzwiami. Taka lektura może być bardzo cenną nauką lub fantastycznie spędzonymi chwilami relaksu dla innych kobiet. Ich opisanie i opublikowanie będzie kolejnym, ekscytującym rozdziałem Twojego życia.

nowe-zycie

Wyrażenie siebie w formie książki to piękna pamiątka. Ślad po Tobie pozostanie na długie dziesięciolecia. Miej coś swojego, zrodzonego przez Twoją kreatywność i dołącz do grona naszych autorek. Poznaj niesamowite historie i barwne osobowości, wydając książkę nawet w tak niewielkim nakładzie jak 100 egzemplarzy.


Nie mam gotowej recepty na życie; może być przecież ona różna dla każdej i każdego z nas. Na swoim przykładzie pokazałam moje zmagania z oceanem życiowych sztormów. Nie utonęłam, chociaż już mało brakowało, aby fale porwały mnie ze sobą. Sama przejęłam ster. Nieważne, jaka była moja przeszłość i jak sobie wyobrażałam przyszłość. Nauczyłam się żyć chwilą i to mnie częściowo uwolniło od rozdrapywania ran oraz bezsilności i pobudziło do działania.

Gabriela Azymut, Miłość siłą przetrwania

Profesjonalne wydanie Twojej książki to koszt już od 4 tysięcy złotych (konkretną propozycję możesz poznać, kontaktując się z nami przez poniższy formularz).

W skład tej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk minimum 100 egzemplarzy.

Nasz zespół redakcyjny zaopiekuje się Tobą i Twoją książką kompleksowo. Procese wydawniczy poprowadzi redaktor prowadzący, z którym będziesz mogła w każdej chwili się skontaktować. Podczas gdy Ty będziesz mogła skupić się na pisaniu kolejnych książek, my wykonamy wszystkie prace niezbędne, by Twoja książka dla kobiet zachwycała przyszłe czytelniczki.

Jeśli byłabyś zainteresowana większym nakładem, oferujemy również indywidualnie dobrane działania marketingowe, takie jak między innymi:

 • możliwość wzięcia udziału w Targach Książki,
 • pomoc w zorganizowaniu spotkań autorskich,
 • zaprojektowanie i druk materiałów promocyjnych,
 • pozyskanie patronów medialnych i wartościowych recenzji na blogach,
 • kontakt z mediami,

które zwiększą zainteresowanie Twoją książką dla kobiet i wspomogą dystrybucję, a także umożliwią Ci bezpośrednie spotkanie z czytelnikami.

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej wiedzy na temat wydania książki, zapisz się na nasz newsletter:

lub nie zwlekaj i prześlij nam tekst swojej książki dla kobiet, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania! Mimo wielu zapytań, które otrzymujemy, staramy się odpowiadać jak najszybciej, więc spodziewaj się wiadomości od nas najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania kompletnych informacji. 

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.