Zostań autorem książek dla dzieci!

Dzieci to mali ludzie, którym my, dorośli, jesteśmy zobowiązani pokazać w świecie to, co najciekawsze, najbardziej wartościowe, słowem: najlepsze. Uczymy mniejszych, by mogli wyrastać na większych od nas. Doskonałym sposobem na przekazanie mądrości o życiu i ukazanie prawd rządzących światem jest napisanie książki dla dzieci.

child-1423514_1920

Książki pobudzają dziecięcą fantazję. Dzięki niej nasi milusińscy lepiej radzą sobie w życiu. Ukazanie przygód zwierząt, ludzi lub innych wymyślonych postaci w literaturze dziecięcej może wskazać dzieciom prawidłowe wybory, jakich warto dokonać, gdy znajdą się w podobnej sytuacji co bohaterowie ukochanych książek. Piękne ilustracje stanowią zaś bodziec do samodzielnego rozwijania się dzieci w zakresie manualnym.

Współpracujemy ze zdolnymi ilustratorami, którzy nawet, jeśli sam nie dysponujesz obrazkami do książki, a masz jedynie zarys pomysłu, mogą dla Ciebie przygotować rozmaite propozycje.

Wydanie książki dla dzieci to wspaniała forma edukacji nie tylko swoich pociech, ale i przekazanie wiedzy, jak i własnego doświadczenia, szerszemu kręgowi odbiorców. Można uczyć, doskonale się bawiąc podczas lektury takiej książki, a przy okazji pozostawić po sobie ślad w dziecięcej świadomości na długie, długie lata. nowe-zycie-2

W skład naszej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk minimum 100 egzemplarzy.

Nasz zespół redakcyjny zaopiekuje się Tobą i Twoją książką kompleksowo. Proces wydawniczy poprowadzi redaktor prowadzący, z którym będziesz mógł w każdej chwili się skontaktować. Podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na pisaniu kolejnych książek lub cieszyć zbliżającymi wakacjami, my wykonamy wszystkie prace niezbędne, by Twoja książka dla dzieci zachwyciła przyszłych czytelników; rodziców oraz ich pociechy.

Jeśli byłbyś zainteresowany większym nakładem, oferujemy również indywidualnie dobrane działania marketingowe, takie jak między innymi:

 • możliwość wzięcia udziału w Targach Książki,
 • pomoc w zorganizowaniu spotkań autorskich,
 • zaprojektowanie i druk materiałów promocyjnych,
 • pozyskanie patronów medialnych i wartościowych recenzji na blogach,
 • kontakt z mediami.

Jeżeli marzy Ci się kariera pisarza książek dla dzieci, nic prostszego. Minimalny koszt wydania nakładem naszego wydawnictwa rozpoczyna się już od 7 000 zł, jednak z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, w czerwcu inwestujemy szczególnie w publikowanie książki dla dzieci, by rozwinąć dział literatury dziecięcej.

Pierwszego czerwca pokrywamy do 40% kosztów związanych z opracowaniem redakcyjnym i drukiem książki!

Co więcej: Twoja książka będzie gotowa już we wrześniu, w najlepszym momencie do promocji książek dla dzieci!

human-725651_1920

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej wiedzy na temat wydania książki od specjalisty lub jesteś zdecydowany,

zadzwoń teraz: + 48 795 414 122

Możesz też przesłać książki dla dzieci, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania za pośrednictwem poniższego formularza.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.