Zostań autorem tomiku poetyckiego – pokaż swój wewnętrzny świat!

Czy masz liryczną duszę, a swoje poetyckie refleksje zapisujesz na kartkach, które chowasz do szuflady? Może marzysz o znalezieniu osoby, która widzi świat w ten sam sposób, co Ty, albo po prostu najwyższy czas zebrać swoje utwory w jeden zbiór i opublikować je w formie tomiku poetyckiego? Służymy pomocą!

Poezja jest bardzo specyficznym rodzajem literackim. Jego szlachetność i wyjątkowość nie ulega wątpliwości. Tomiki poetyckie nie cieszą się jednak z tego powodu komercyjnym zainteresowaniem wydawnictw. Bardzo trudno znaleźć takie, które podejmie się opublikowania tekstów debiutanta lub artysty, posiadającego na swoim koncie kilka nagród. Wydawnictwo Dygresje ma w swoim dorobku jednak już całkiem sporo książek, których autorzy zdecydowali się na publikację swoich utworów. Wśród nich jest Paulina Waszkiewicz, urodzona w 1996 roku laureatka wielu prestiżowych konkursów poetyckich, ciągle eksperymentująca z formą i treścią (Zasłyszane od gwiazd), Stanisław Józef Malinowski, urodzony w 1954 roku poeta Ziemi Cieszyńskiej (Prace domowe) i Andrzej Gałowicz, doktor nauk humanistycznych, historyk literatury, krytyk i recenzent, polonista (Kuniec świata? Bazyliaszki, fraszki i inne figliki). 

Jednak nie tylko doświadczeni poeci publikują tomiki w naszym wydawnictwie. Często naszymi autorami zostają osoby tworzące z potrzeby serca, wrażliwe na otaczający je świat, które mają innym do przekazania w formie lirycznej swoje doświadczenia oraz chcą opowiedzieć o swoich marzeniach czy wartościach, jakie wyznają. To między innymi Lucyna Świątek-Brzezińska, opowiadająca w Aniele bez skrzydeł o swoich niespełnionych miłościach czy poszukiwaniu sensu istnienia czy Stefan Simlat, wyrażający ból po stracie wnuczki w Drodze bez powrotu.

Wydawnictwo Dygresje jest przychylne zatem zarówno debiutantom, jak i doświadczonym już poetom.

nowe-zycie-1

Wydając książkę nakładem naszego wydawnictwa, zyskasz zachwycające estetyką egzemplarze Twoich wierszy, w nakładzie minimalnym 50 egzemplarzy.

Profesjonalne wydanie Twojej książki to koszt już od 2 i pół tysięcy złotych (konkretną propozycję możesz poznać, kontaktując się z nami przez poniższy formularz).

W skład tej usługi wchodzą:

  • opieka redakcyjna,
  • redakcja językowa i merytoryczna,
  • korekta,
  • łamanie komputerowe,
  • projekt okładki,
  • druk minimum 50 egzemplarzy.

Nasz zespół redakcyjny zaopiekuje się Tobą i Twoimi utworami. Proces wydawniczy poprowadzi redaktor prowadzący, z którym będziesz mógł podzielić się konceptem na wydanie Twojej książki. Podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na tworzeniu kolejnych tekstów, my wykonamy wszystkie prace niezbędne, by Twój tomik poetycki zachwycał pod każdym względem.

Co zrobić, by zostać naszym autorem?

Przygotuj w jednym pliku wszystkie utwory, które miałyby znaleźć się w Twoim tomiku poetyckim. Zastanów się, czy oprawa powinna być miękka czy twarda (ta druga jest kilkukrotnie droższa). Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Pamiętaj o dodaniu załącznika! Jeden z naszych redaktorów, po zapoznaniu się z Twoimi wierszami, skontaktuje się z Tobą drogą mailową bądź telefoniczną.

Twoja książka może być dostępna w naszej księgarni internetowej już w ciągu 4 miesięcy od podpisania umowy wydawniczej!

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej wiedzy na temat wydania książki, zapisz się na nasz newsletter:

lub nie zwlekaj i prześlij nam tekst swojego tomiku poetyckiego, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania! Mimo wielu zapytań, które otrzymujemy, staramy się odpowiadać jak najszybciej, więc spodziewaj się wiadomości od nas najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania kompletnych informacji. 

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.